Не забувайте про дотримання соціальної дистанції та маскового режиму

На календарі літо. Плануючи свої справи, пам’ятайте про свою безпеку. По можливості дотримуйтеся соціальної дистанції та не забувайте надівати у громадських місцях маски. Не втрачайте пильності та будьте здорові! Бережіть себе та рідних.

10:46 26.07.2021

ПОСПІШИ НА ВАКЦИНАЦІЮ!

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та фізичних-осіб підприємців, які використовують працю найманих працівників! Організовані колективи, що мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих вакцинуватися, можуть записати їх у чергу на щеплення проти COVID-19. Для проведення щеплення керівництву колективу потрібно заздалегідь скласти поіменні списки охочих вакцинуватися працівників. Залишити заявку на виїзд мобільної бригади по вакцинації до колективу можна за номером 050 211 51 74.

10:40 26.07.2021

Соціальні послуги надано мешканцям сіл Заможне, Глибоке та Глушкове

22 липня  2021 року Мультидисциплінарна команда комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»  з метою  надання соціальних послуг працювала у с.Заможнє, с.Глибоке та с.Глушкове.

16:04 23.07.2021

Оголошення

Керуючись пунктом  ст.42, 52 та 53 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.3 розділу 4 регламенту виконавчого комітету Глобинської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету №54 від 22.03.2019 року, Глобинський міський голова скликає засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради 26 липня 2021  року о 10.00  год. в залі засідань в залі засідань колишньої РДА , за адресою м. Глобине вул. Центральна 281.

13:37 23.07.2021

#Наша_незалежність #Марафон_30. За мірками радянської системи Петро Ротач був тричі неблагонадійним

1925, 24 січня на хуторі Каленівщина Роменського повіту на Полтавщині у селянській родині народився Петро Ротач (літературні псевдоніми: Петро Самотній, Пет. Ро, П. Петрович, Микола Гомін, Роман Петренко, П. Чатор та ін.) – поет, письменник, літературознавець, енциклопедист, перекладач.

09:15 23.07.2021