Надання реабілітаційних послуг особам  з інвалідністю та дітям з інвалідністю

Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю

До сфери управління Міністерства соціальної політики України, які фінансуються з державного бюджету та надають реабілітаційні послуги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю з усіх регіонів України, відносяться такі реабілітаційні установи:

14:59 09.08.2021

Про найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини  та найактуальніші юридичні коментарі читайте у липневому випуску щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Про найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини та найактуальніші юридичні коментарі читайте у липневому випуску щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Безоплатна правова допомога на Полтавщині, які її можливості, основні орієнтири у роботі, які послуги можуть  отримати громадяни звернувшись до центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги. Про це і не тільки читайте у черговому номері видання.

11:55 09.08.2021

Що таке ефективність вакцин та як її визначають

Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними. Вони пройшли всі необхідні етапи досліджень, з які показали, що вакцини захищають від тяжкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби.

11:39 09.08.2021

Триває Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Міністерство розвитку громад та територій України у 2021 році проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

10:25 09.08.2021

Триває прийом заявок на участь у відборі проєктів за програмою Danida Business Finance

Міністерство розвитку громад та територій України пропонує потенційним учасникам програми Danida Business Finance подавати заявки для участі у відборі проєктів. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

08:38 09.08.2021

Повідомлення про погіршення погодніх умов

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології,  протягом доби 07.08.2021 року по Полтавській області та м. Полтава  очікуються грози, місцями шквали 15-20 м/с.

15:56 06.08.2021

Придбано два нові шкільні автобуси

З метою забезпечення рівного доступу дітей громади до освітніх послуг придбано два нові шкільні автобуси марки «АТАМАН». Кожен з них розрахований на 30 місць. Про це повідомляється на сайті відділу освіти виконавчого комітету Глбинської міської ради https://globyne-osvita.gov.ua.

16:07 05.08.2021

Оголошення

06 серпня 2021  року о 10.00  год. в залі засідань колишньої РДА, за адресою м.Глобине вул.Центральна 281 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради

14:57 05.08.2021