Маковія – свято проводів літа

Серпень багатий  на свята. Особливо на ті, що корінням сягають у слов’янські традиції. Серед них виокремлюють три Спаси - Медовий, Яблучний і Горіховий.

16:03 13.08.2021

До уваги жителів сіл Пироги та Яроші!

Відповідно до графіку роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на 2021 рік 16 серпня 2021 року з 10:00 до 12:00 в адмінгосподарській будівлі старостату (с.Пироги, вул. Чумацький шлях, 84) буде працювати мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

15:54 13.08.2021

Зміна місця проведення засідання сесії

Відповідно до розпорядження міського голови від 11.08.2021 №334/02-05-АГП, змінено місце проведення пленарного засідання чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання, засідання відбудеться в приміщенні міського будинку культури, що знаходиться за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 228. Дата та час залишається незмінними

15:52 12.08.2021

УВАГА КОНКУРС!

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

15:49 12.08.2021

В Україні проводиться соціальна кампанія щодо боротьби з раком молочної залози – «Обіцяй собі берегти себе»

Благодійний фонд «Квітна» спільно з селебрітіс ініціював проведення в Україні соціальної кампанії з боротьби з раком молочної залози - «Обіцяй собі берегти себе».

10:41 11.08.2021

До відома бджолярів та населення!

Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» повідомляє, що підприємством, на узбіччях та укосах смуги відведення автомобільної дороги загального користування місцевого значення Полтавської області 01701378 Мостовівщина-Великі Кринки-Глобине (за межами населених пунктів) в період з 05.08.2021 року по 18.08.2021 року (включно) в залежності від погодних умов та в першу чергу за відсутності опадів, будуть вноситись гербіциди для покращення експлуатаційного стану автодороги та забезпечення вимог ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану».

10:30 11.08.2021

Дослідження вакцини

Дослідження на 128 тис. медичних працівників в Індонезії, яких щепили від #COVID19 вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech із січня по березень 2021 року, показали, що ця вакцина має ефективність 98% у запобіганні смерті, 96% у запобіганні госпіталізації та 94% у запобіганні симптоматичній хворобі. bloom.bg/3fRvSVh

10:06 11.08.2021

Практичні аспекти розбудови системи спеціалізованих послуг для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на рівні територіальних громад

Саме такою була тема вебінару, організованого Міністерством соціальної політики України та Фондом ООН у галузі народонаселення для територіальних громад, які отримали субвенцію з державного бюджету місцевим на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, котрий проведено 10 серпня.

10:02 11.08.2021

Повідомлення

Виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє, що у комунальній власності Глобинської міської ради перебуває нерухоме майно, яке на даний час не використовується та може бути продано чи передано в оренду через аукціон.

22:31 10.08.2021