Дата: від до Скинути

Українські цифрові COVID-сертифікати успішно пройшли технічне оцінювання в Євросоюзі

Технічна команда ЄС високо оцінила строки реалізації, точність і відповідність наших цифрових COVID-документів вимогам ЄС. Наразі залишився останній крок — погодження від Єврокомісії та підписання відповідних угод.

10:49 05.08.2021

Очікується ускладнення погодних умов

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру вдень 5 та 6 серпня по м. Полтава та Полтавській області очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/с (1 рівень небезпечності - жовтий).

09:11 05.08.2021

Доповнення до порядку денного чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання

Відповідно розпорядження № 326/02-05-АГП від 04.08.2021 р. внесено доповнення до порядку денного чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання, викладеного в розпорядженні №317/02-05- АГП від 02.08.2021 р. «Про скликання чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання».

16:54 04.08.2021

До уваги фізичних осіб-підприємців!

В умовах пандемії важливо захистити себе і не загинути від COVID-19, від якого не існує ліків. На сьогодні вакцинація стабільно набирає обертів і є особливо важливою на фоні появи нового штаму коронавірусу Delta.

14:25 04.08.2021

Перехід до е-лікарняних: у Пенсійному фонді сформували електронний реєстр листків непрацездатності

Понад два роки тому постановою від 17.04.2019 № 328 Кабінет Міністрів України затвердив Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього (далі — Порядок ведення реєстру е-лікарняних).

11:44 04.08.2021

#НАША_НЕЗАЛЕЖНІСТЬ #МАРАФОН_30. ІМЕНА ВИДАТНИХ ДІЯЧІВ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ ТА ПОБОРНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ – УРОДЖЕНЦІВ ІСТОРИЧНОЇ ПОЛТАВЩИНИ

Шлях до незалежної Української Держави був довгий та тернистий. Від козацьких часів і до початку ХХ століття час від часу поновлювались спроби відновлення власної держави.

11:17 04.08.2021

РОБИТИ ТЕСТИ НА АНТИТІЛА ДО КОРОНАВІРУСУ SARS-COV-2, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ, ЧИ Є У ВАС ІМУННИЙ ЗАХИСТ ВІД НЬОГО, НЕ МАЄ СЕНСУ

Тести, якими вимірюють рівень антитіл не стандартизовані. Різні лабораторії застосовують різні методи дослідження, різні одиниці вимірювання, тест-системи різної точності та чутливості, різне обладнання. Тому такі тести часто дають різні й вкрай неточні результати.

08:57 04.08.2021

Найбільш зручний і простий спосіб вакцинуватися

Найбільш зручний і простий спосіб вакцинуватися – це отримати щеплення на роботі, як організований колектив. Не потрібно відпрошуватися або брати відгул, щоб прийти в центр вакцинації. Мобільна бригада приїде безпосередньо до вас.

15:53 03.08.2021