Дата: від до Скинути

Вакцинація працівників сфери освіти - один з пріоритетних напрямків боротьби з пандемією

В умовах пандемії важливо захистити себе і не загинути від COVID-19, від якого не існує ліків. Тож освітянам бажано щепитися якомога швидше, тим більше що педагоги віднесені до пріоритетних груп з вакцинації в нашій державі. Окрім того, ваша думка є авторитетною для людей у вашому оточенні, а ваш приклад позитивно впливає на рішення вакцинуватися. Найімовірніше, друзі, знайомі та батьки вихованців, учнів або студентів рівнятимуться на вас і теж захочуть захиститися від COVID-19.

13:37 21.07.2021

УКРАЇНА ВІДКРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19 ДЛЯ ВСІХ ОХОЧИХ

Україна відкриває останній - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.  При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

13:35 21.07.2021

Стартував Бюджет участі Полтавської області – 2021

20 липня розпочато прийом проєктів на Бюджет участі Полтавської області 2021 року. Запрошуємо ініціативних мешканців Полтавщини взяти участь у конкурсі – написати проєкти в сфері соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту та туризму і вибороти кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки».

16:17 20.07.2021

ПОСПІШИ НА ВАКЦИНАЦІЮ!

Пандемія COVID-19 наразі є топ-темою у світі й навряд чи найближчим часом зникне з новинних стрічок. У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) вважають, що другий рік пандемії COVID-19 може бути більш жорстким, ніж перший, враховуючи, як поширюється новий штам коронавірусу Delta.

10:48 20.07.2021

Про результати громадського обговорення щодо перейменування, ліквідації, перепрофілізації, реорганізації закладів загальної середньої освіти на території Глобинської міської ради

На виконання п.4. розділу ІV «Розгляд та оприлюднення результатів громадського обговорення» Порядку проведення громадського обговорення на  території  Глобинської міської ради, затвердженого рішенням п’ятдесят першої сесії шостого скликання від 18 березня 2015 року № 158 «Про  затвердження  Порядку    проведення громадського  обговорення   на    території  Глобинської міської ради» інформуємо про наступне:

10:38 20.07.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Наказ відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Пирогівського ліцею Глобинської міської ради» від 16.07.2021 р. №41-ОД.

10:23 20.07.2021

Дякуємо за плідну працю!

Сьогодні свій останній робочий день на посаді начальника відділу комунального майна і закупівель виконкому міської ради відпрацював Головаш Анатолій Іванович. І вже завтра він іде на заслужений відпочинок.

17:48 19.07.2021