Дата: від до Скинути

Розпочалася інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин

З 01.07.2021 стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів.

16:43 22.07.2021

Проведення вакцинації від коронавірусу - доцільне і безальтернативне

21 липня заступник міського голови Інна Авраменко провела нараду з питань проведення роз’яснювальної роботи щодо вакцинації від коронавірусної інфекції. Зібрання відбулося за участі старост населених пунктів громади, керівників і працівників структурних підрозділів, комунальних установ виконкому міської ради, лідерів громадської думки, підприємців.

14:48 22.07.2021

Оголошення

Керуючись п.4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається тринадцята (позачергова) сесія Глобинської міської ради VIII скликання, яка відбудеться 23 липня 2021 року о 14.00 год. в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

16:46 21.07.2021

На продаж винесений один із найбільших об’єктів малої приватизації в області – ДП«Полтавадіпром’ясомолпром»

Аукціон із продажу єдиного майнового комплексу ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств м’ясної та молочної промисловості «Полтавадіпром’ясомолпром» відбудеться 23 липня. Це один з об’єктів малої приватизації на Полтавщині. У його складі будівля, автомобіль і близько 900 одиниць обладнання.

16:21 21.07.2021

#Наша_незалежність #Марафон_30. Про створення клубу «Рідне слово». Продовження

На установче засідання їхав із величезним хвилюванням. Чи ж прийдуть люди? Прийшли, і немало, близько ста чоловік. Я був вражений, розхвильований і щасливий. Добре, що ми на оргкомітеті склали такий-сякий план роботи, накидали тези до статуту. Було з чого починати. Та людям хотілося висловити увесь свій біль за роки національного пригнічення та тотальної русифікації поневолювачами.

15:33 21.07.2021

Очільник громади провів робочу зустріч із представниками бізнес-спільноти

20 липня відбулася зустріч-нарада керівництва та депутатів Глобинської територіальної громади з керівниками та представниками бізнес-спільноти, присвячена розвитку партнерства щодо напрацювання спільного бачення просторового розвитку громади.

15:08 21.07.2021

Попередження про ускладнення погодних умов

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 22 липня по м. Полтава та Полтавській області очікуються грози, вночі місцями значні дощі (1 рівень небезпечності - жовтий).

14:15 21.07.2021