Дата: від до Скинути

Cтворення консультативної служби на території громади - можливість отримати комплексну, якісну та доступну допомогу тим, хто її потребує

9 серпня у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації міський голова Станіслав Джусь взяв участь у  онлайн-нараді щодо розбудови мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від насильства. Нараду провели Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Перша леді Олена Зеленська.

22:21 10.08.2021

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА БАГАТОДІТНИХ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ

Урядом 04.08.2021 року схвалено постанову Кабінету Міністрів України №803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей». Постановою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

13:53 10.08.2021

Об’єкти, які не підпадають під одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Відповідно до Закону України від 15.06.2021№ 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету" (набрав чинності з 21.07.2021 р.) об’єктами декларування не можуть бути:

13:51 10.08.2021

Запитували? Відповідаємо!  Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування?

Запитували? Відповідаємо! Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування?

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

13:49 10.08.2021

Повідомлення про погіршення погодніх умов

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології,     у найближчу годину зі збереженням до кінця дня 10.08 по місту  Полтава та місцями по Полтавській області очікуються грози, місцями шквали 15-20 м/с. ( 1 рівень небезпечності - жовтий)

13:48 10.08.2021

Вакцинація від COVID-19 знижує ризик госпіталізації та тяжкого перебігу хвороби в 15 разів

За останні три місяці, лише 0,7% людей, яким діагностували коронавірусну хворобу, були щеплені двома дозами антиковідної вакцини. І лише 0,4% госпіталізованих хворих були повністю вакциновані.

09:35 10.08.2021

Оголошення про відбір бізнес-проєктів

Запрошуємо представників малого і середнього бізнесу взяти участь у  відборі бізнес-проєктів на право отримати фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету (часткове відшкодування суми кредиту без врахування відсотків) відповідно до  Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки.

09:31 10.08.2021