Шановні глобинці та гості міста!

11 березня Кабінет Міністрів України видав постанову, якою запровадив на території країни низку карантинних заходів. З 12 березня по 03 квітня 2020 року (включно), терміном на 3 тижні припинено навчально-виховний процес в дошкільних, позашкільних, спортивних закладах та закладах загальної середньої освіти Глобинської міської ради. Також обмежено проведення масових заходів, концертів, конференцій, навчальних та розважальних, спортивних заходів для населення, в тому числі в закладах культури та спорту.

10:02 13.03.2020

Увага! Проведення фінального футбольного турніру перенесено на невизначену дату у зв’язку з карантином

На виконання постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» від 11 березня 2020 р. №211 фінальний турнір ДЮФЛ Полтавської області із футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н. перенесено. Дату проведення заходу буде повідомлено пізніше, після закінчення карантину.

13:21 12.03.2020

Увага! Оголошено карантин!

На виконання постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» від 11 березня 2020 р. №21, розпорядженням Глобинського міського голови Станіслава Джуся від 11.03.2020 №26 «Про запобігання поширенню на території Глобинської ОТГ короновірусу COVID-19» на території Глобинської ОТГ з 12 березня до 3 квітня 2020 року оголошено карантин.

10:20 12.03.2020

Я покохав її високою любов’ю

Інколи здається, що про Тараса Шевченка ми вже знаємо все. Але це тільки ілюзія. Кобзар – невичерпний, нескінченний, він споріднений з Україною і розвивається разом з нею у часі та в історії.

15:54 11.03.2020

СТАРТУЄ КУБОК ГЛОБИНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІЗ ФУТЗАЛУ!

13 березня о 12.00 год. в приміщенні залу засідань Глобинської міської ради відбудеться зустріч організаторів та представників футбольних команд бажаючих взяти участь в змаганнях із футзалу на Кубок Глобинського міського голови Джусь С.В., по питанню організації та проведення змагань. Перелік команд, що підтвердили участь у турнірі: «Арніка» Глобине, «Кордубанове» Глобине, «Нібулон» Глобине, ФК «Глобине», ФК «Глобине- 2», «Агро-світ» Петрівка, ФК «Погреби», «Колос» Пустовійтове, «Аматор» Глобине. Під питанням участь в турнірі команди «Глобине- Ветеран» та команди смт. Градизьк.

15:44 11.03.2020

ПІДТРИМАЄМО ЮНАКІВ МІСТА ТА ГРОМАДИ!

14-15 березня цього року в м.Гребінка відбудеться фінальний турнір ДЮФЛ Полтавської області із футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н. в якому як переможець зонального турніру прийматиме участь наша міська юнацька команда, склад учасників фіналу: ДЮСШ Гадяч, ДЮСШ Гребінка, ФК«Глобине», «Лідер» Кобеляки, ДЮСШ Пирятин, ДЮСШ «Ворскла» ім.І.Горпинка-2005 Полтава, ДЮСШ «Ворскла» ім.І.Горпинка-2006 Полтава, ДЮСШ Хорол, ДЮСШ Лубни, ДЮСШ Миргород.

15:27 11.03.2020

До уваги батьків! Триває набір дітей для занять футболом!

ГЛОБИНСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНИЗАЦИЯ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «Авіамістечко» (ГРГО ФК "Авіамістечко") постійно здійснює набір юнаків бажаючих займатись футболом 2008-2012 років народження, та додатковий набір юнаків 2007-2005 р.н.

15:18 11.03.2020

Працевлаштування неповнолітніх: правові нюанси

Згідно чинного законодавства України неповнолітніми вважаються особи вікової категорії від 14 до 18 років. Прийняття на роботу осіб молодше 16 років не допускається. Втім, як виняток, за згодою одного з батьків або особи, що їх заміняє, можуть прийматися на роботу особи, які досягли 15 років.

10:11 11.03.2020

Консультції для керівництва ТОВ  „ЛАН-АГРО” з питань цивільного захисту

Консультції для керівництва ТОВ „ЛАН-АГРО” з питань цивільного захисту

У лютому 2020 року завідувач навчально-консультаційного пункту у м. Глобиному Антоніна Карапиш провела консультування посадових осіб, призначених до штабу керівництва спеціального об'єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – Штаб) Товариства з обмеженою відповідальністю „ЛАН-АГРО”.

10:04 11.03.2020

Свято для душі

8 березня учасники аматорського ансамблю "Калина" Глобинського міського будинку культури ім. І.Франка провели тематичний захід, присвячений Міжнародному жіночому дню.

10:01 11.03.2020