Дата: від до Скинути

Муніципальна міліція контролює самоізоляцію громадян, які повернулись з-за кордону

Cьогодні до Глобинської міської ради надійшло ще три повідомлення про осіб, які повернулися до України, а саме прибули до міста Глобине із-за кордону. Тож терміново, за дорученням міського голови Станіслава Джуся, працівники Глобинського міського громадського формування з охорони громадського порядку «Муніципальна міліція» проводять роз’яснювальну роботу серед таких жителів.

14:15 25.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях.

11:27 25.03.2020

ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ГЛОБИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Управління соціального захисту населення Глобинської районної державної адміністрації повідомляє, що 17 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)».  Підпунктом 3 пункту 2 Прикінцевих положень вказаного Закону визначено, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

08:28 25.03.2020

До уваги громадян похилого віку  та осіб з інвалідністю  Глобинської громади!

До уваги громадян похилого віку та осіб з інвалідністю Глобинської громади!

На виконання Постанови Кабінету  Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції СОVID-19» з 12.03.2020 по 03.04.2020 на всій території України встановлено карантин.

08:25 25.03.2020

Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація  виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0255 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5320610100:50:005:1914, що розташована за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 3-а.

14:21 24.03.2020

Увага! Нерест – 2020!

З метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції та місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Полтавським рибоохоронним патрулем (наказ від 16.03.2020 №55) встановлено наступні терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) у 2020 році:

10:19 24.03.2020

Щодо перевезення  медичних працівників на термін дії карантину на міських автобусних маршрутах

Щодо перевезення медичних працівників на термін дії карантину на міських автобусних маршрутах

Комунальному підприємству «Глобинське» з 23.03.2020 по 03.04.2020 року у міському автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху при посадці пасажирів  в обов’язковому порядку надавати перевагу  працівникам  медичних закладів за наявності у них спеціальних розпізнавальних знаків: пов’язка з червоним хрестом  на  руці, наявність захисної маски і посвідчення.

10:02 24.03.2020

Увага! Телефони "гарячих ліній" на період карантину

З метою попередження поширення коронавірусу, тимчасово обмежено відвідування лікувальних закладів та тимчасово припинено проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій.  У разі необхідності рекомендуємо звертатися за телефоном "гарячих ліній", де відповідні спеціалісти скоординують Ваші подальші дії:

16:22 23.03.2020

Звернення міського голови

У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації щодо захворюваності на новий коронавірус, а також зі збільшенням в Україні кількості лабораторно підтверджених випадків covid-19, закликаю жителів громади, які нещодавно повернулися додому із-за кордону, максимально обмежити контакти з оточуючими.

11:00 23.03.2020