Внесено зміни до деяких законодавчих актів України

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу"

14:44 14.04.2020

" Спресовано час у хоку…"

"Хоку", "хайку" – незвиклі  для нашого слуху слова, але дуже поширені в японській культурі, бо це  жанр ліричної поезії, що виник  ще в 16 столітті в Країні висхідного сонця. Чутливе сприйняття ледь вловимих порухів винятково-прекрасної природи, переживання миттєвостей буття, душевні пориви, тонке відчуття  дійсності – все це виливається добірно-поетичними майже ефірними обрисами в  малесеньких  тривіршах   з сімнадцяти складів (форма 5-7-5). В них розкошує найсвіжіша думка, що вже є зародком для тисячі думок  у   вдумливого читача. Народжена потужним авторським Всесвітом світобачення мисль в розкутих і водночас лаконічних "одежах" хоку небуденно-витончено  відкриває  все довкола, може стати  зачатком   для  повістей, романів, од,  мистецьких творів. Десерт філософів-гурманів, словесна  музика душі таїться в трирядкових неримованих віршах.

16:46 10.04.2020

Пенсіонери старше 80-ти років почали отримувати щомісячну компенсацію до пенсії

7 квітня, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020  №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” пенсіонери старше 80-ти років почали одержувати щомісячні компенсаційні виплати до пенсії.

14:15 10.04.2020

У Глобинському відділі обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області повністю готові до виплати допомоги у сумі 1000 гривень

Працівники Пенсійного фонду району просять всіх громадян, хто ознайомиться з цією інформацію, донести її до літніх людей – рідних, знайомих, сусідів, - які в умовах карантинних обмежень чекають анонсовані урядом кошти.

14:10 10.04.2020

Міграційна служба Полтавщини інформує: важлива інформація для іноземних громадян!

У зв’язку із введенням карантину до іноземців та осіб без громадянства, які не змогли виїхати за межі України або не змогли звернутися до територіальних органів/підрозділів Державної міграційної служби України із заявою про продовження строку перебування на території України та/або про обмін посвідки на тимчасове/постійне проживання, НЕ БУДЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ адміністративна відповідальність за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, якщо такі порушення настали в період чи внаслідок встановлення карантину.

11:42 10.04.2020