Біль Чорнобиля: 34 роки після катастрофи

Чорнобиль досі відгукується болем у душі. Болем за рідних, близьких, товаришів та знайомих, які передчасно пішли з життя, болем за цю безжальну руйнацію людських долей. І цей біль не згасає із плином часу.

14:22 24.04.2020

"Згадаймо та вшануємо, героїзм і самопожертву всіх, хто пройшов через вогонь Чорнобиля"

26 квітня 2020 року минає 34 роки з того часу, як пролунав вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Внаслідок руйнації будівельних конструкцій блоку відбувся викид величезної кількості радіоактивних речовин у навколишнє природне середовище. Тож, напередодні цієї пам'ятної дати - Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, очільники району та міста, голова Глобинської районної  організації ВГО «Союз Чорнобиль України»  вшанували світлу пам'ять усіх тих, хто ціною титанічних зусиль, власного життя та здоров’я ліквідували наслідки атомного вибуху.

10:24 24.04.2020

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Глобинської міської ради 22.04.2020 р. було вирішено запровадити додаткові заходи щодо протидії поширенню корона вірусної хвороби, які, зокрема, стосуються поминальних днів:

13:53 23.04.2020

Міграційна служба Полтавщини інформує: що робити, якщо документ уже готовий та очікує на власника?

На видачу готових документів зараз працюють абсолютно всі територіальні підрозділи УДМС України в Полтавській області. Проте за визначеним графіком під час карантинних заходів, ознайомитися з яким можна у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/udmspl/ або на сайті ДМС України: https://dmsu.gov.ua/news/region/7080.html

11:35 22.04.2020

Інформація відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  незалежної оцінки майна

Інформація відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки майна