В Опришках встановлено новий дитячий майданчик

Сонячного весняного ранку 23 травня 2020 року в сільському сквері села Опришки зібралися небайдужі татусі, дідусі та дяді опришківської малечі, щоб встановити дитячий майданчик, який придбаний за кошти Глобинської міської ради.

18:11 01.06.2020

Повідомлення про початок процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану міста Глобине

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», на виконання рішення тридцять п’ятої сесії першого скликання № 357 від 22.05.2018 року «Про оновлення та внесення змін до генерального плану міста Глобине Полтавської області затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії першого скликання Глобинської міської ради №50 від 21.02.2012 року», виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану міста Глобине.

16:52 01.06.2020

УВАГА ОПИТУВАННЯ!

Розпорядженням голови обласної ради від 28.04.2020 №88 оголошено обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року з 01 травня 2020 року.

16:10 01.06.2020

Родини, які потебують підтримки, отримали допомогу до Дня захисту дітей

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

16:03 01.06.2020

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щорічно, у перший день літа, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - свято маленьких громадян нашої країни. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає, всіх тих, чиї серця наповнені любов’ю до дитини.

08:44 01.06.2020