Щодо результатів конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  експертної  грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0255 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5320610100:50:005:1914, що розташована за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 3-а,

16:13 09.04.2020

Інформація відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація  відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення незалежної оцінки майна.

15:46 06.04.2020

На період карантину змінено графік обслуговування громадян в територіальних підрозділах Міграційної служби Полтавщини

У зв'язку з продовженням карантину до 24 квітня 2020 змінено графік обслуговування суб'єктів звернення територіальними підрозділами УДМС України в Полтавській області.

09:40 06.04.2020

Влада та бізнес об’єднують свої зусилля в підтримці вразливих категорій населення

Міністерство соціальної політики за ініціативи Національної мережі продуктових магазинів АТБ розпочало реалізацію соціального проекту  із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину, оголошеного у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19. Так, 3 квітня територіальний центр соціального обслуговування Глобинської райдержадміністрації отримав перші 146 продуктових наборів. За підтримки Глобинської ОТГ та Глобинської райдержадміністрації їх вже доставлено за місцем проживання одиноким особам: віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду (підопічні відділення соціальної допомоги вдома територіального центру), та особам з інвалідністю І групи  міста Глобине.

16:54 03.04.2020