Дата: від до Скинути

Як  не допустити пандемії коронавірусу COVID-19 на території Глобинської громади вирішували на засіданні оперативного штабу

Як не допустити пандемії коронавірусу COVID-19 на території Глобинської громади вирішували на засіданні оперативного штабу

17 березня у кабінеті міського голови Станіслава Джуся відбулося засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусу COVID-19. В засіданні взяли участь спеціаліст Глобинського районного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «ПОЛЦ МОЗ України» Валентина Ричка, заступник директора КНМП «Глобинська ЦРЛ» Олександр Толстой, секретар міської ради Світлана Лазаренко, заступники міського голови Олександр Артюшенко та Галина Токаренко, керівник КП «Глобинське» Анатолій Шаповал та начальники деяких структурних підрозділів виконавчого комітету Глобинської міської ради.

14:57 18.03.2020

Про зміну режиму роботи деяких структурних підрозділів виконкому Глобинської міської ради

З метою запобігання поширенню на території громади коронавірусу «СОVID- 19» відділ соціального забезпечення та служба у справах дітей виконкому Глобинської міської ради припиняють прийом громадян.

10:33 18.03.2020

Увага! Особливості роботи ЦНАП в період карантину!

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року та розпорядження Глобинського міського голови №28/02-05-АГП від 17.03.2020 року рекомендуємо звертатись до ЦНАП у разі крайньої необхідності.

08:41 18.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року та Доручення регіональної комісії з питань техногенно-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області №3/2020 від 13.03.2020 року, Глобинська міська рада з 17 березня 2020 року скасовує прийом громадян з особистих питань (окрім нагальних питань життєдіяльності) до особливого розпорядження.

16:09 17.03.2020

Про розміщення «гарячих телефонних ліній»

Департаментом соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації в зв’язку з введенням в Україні карантинних заходів відкрито «гарячі телефонні лінії» для оперативного зв’язку громадян з питань соціального захисту населення.

15:12 17.03.2020

Кращий читач року

У Жуківській філії комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ Полтавської області» ще на початку березня був проведений І етап конкурсу  «Кращий читач року». Перемогла в ньому семикласниця місцевого навчального закладу Діана Мілевська. 12 березня Діана завоювала ІІІ місце у районному етапі цього конкурсу, який проходив у Глобинській дитячій бібліотеці. Дівчина презентувала книгу Олени Рижко «Дівчина з міста». Це одна з сучасних книг про підлітків і для них, придбаних за кошти громади для наших бібліотек. У ній все є: переживання  та емоції, пов’язані з дорослішанням, балансування на межі дитинства і юності. Тож Діана мала що розповісти слухачам про книгу, яка може стати супутником у житті дітей, які народились і живуть у добу новітніх інформаційних технологій, інтернету й гаджетів.

15:01 17.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.29 Закону України «Про захист» населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови КМУ «Про запобігання поширення на території України короновірусу COVID-19»  від 11 березня 2020 року № 21, листа МОН України від 11.03.2020 року № 1/9 – 154 на території Глобинської громади з 12 березня  до 03 квітня 2020 року встановлено карантин.

14:48 17.03.2020

Адміністрація  КНМП “Глобинська ЦРЛ”  закликає не створювати паніки та дотримуватись елементарних правил, які допоможуть запобігти розповсюдженню коронавірусу

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання різного ступеню тяжкості: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19.

14:30 17.03.2020