Відсьогодні внесено зміни до роботи міського громадського транспорту

З 3 квітня 2020 року на період карантину до 8 години ранку право на проїзд у громадському транспорті будуть мати лише працюючі і лише у разі пред’явлення підтверджуючого документу (посвідчення, довідки з місця роботи).

11:48 03.04.2020

Із засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусу

На засіданні оперативного штабу з протидії поширення коронавірусу СOVID-19, яке відбулося 1 квітня 2020 року у залі засідань Глобинської міської ради скасовано заборону на час карантину діяльності в місті Глобине ринків  по вулиці Центральна та провулку Технічний.  Відтепер ринки будуть функціонувати, але торгівля дозволена лише насінням та садивним матеріалом, кормами для тварин, пестицидами та агрохімікатами і тільки у разі дотримання відповідних умов.

08:57 03.04.2020

Щодо праці та оплати праці під час запровадження карантинних заходів

В період карантину,  запровадженого у зв’язку із ситуацією, що виникла з поширенням інфекції короновірусу,  виникає цілий ряд проблемних питань пов’язаних із зупиненням виробничих процесів та оплатою праці найманих працівників.

17:20 02.04.2020

Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація  виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0152 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5320610100:50:005:0369, що розташована за адресою: м. Глобине, вул. Травнева, 2-а.

16:51 01.04.2020

Прості правила, які допоможуть зберегти життя! Їх повинен знати кожен!

Аби запобігти хворобі – тримайтесь на відстані від інших людей, уникайте фізичного контакту при привітаннях (не тисніть руки та не обнімайтесь), мийте руки часто та якісно (водою з милом або використовуйте гель для рук з вмістом спирту), також не торкайтесь руками рота, носа та очей (тобто місць, через які вірус може потрапити до вашого організму та заразити вас);

17:15 31.03.2020