Дата: від до Скинути

Україна отримає холодове обладнання вартістю $2,8 млн для ефективного зберігання вакцин від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України у партнерстві з ЮНІСЕФ та за фінансової підтримки уряду США у контексті пандемії COVID-19 на національному рівні розпочинає безпрецедентне оновлення холодового обладнання для транспортування та тимчасового зберігання вакцин.

11:52 29.10.2021

Як перевірити призначення житлової субсидії онлайн?

Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua .

09:52 29.10.2021

Віктору Лєдніку вручили почесну відзнаку «За заслуги перед Глобинською громадою»

На підставі звернення трудового колективу Великокринківського ліцею, за визначний внесок у розвиток економіки та соціальної сфери громади, Глобинська міська рада прийняла рішення про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Глобинською громадою» директора ПП «Райагробуд» Віктора Лєдніка.

17:14 28.10.2021

Послуги, пов’язані з житлом на Гіді

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.

12:32 28.10.2021

Послуги для спілок на Гіді

Плануєте зареєструвати власну спілку чи об’єднання і не знаєте, які державні послуги для цього потрібні? Гід з державних послуг підкаже, як отримати необхідну послугу, місце, час та вартість.

12:30 28.10.2021

Триває підготовка до пленарного засідання 18 сесії міської ради

Напередодні пленарного засідання 18 сесії Глобинської міської ради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій міської ради: з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та регуляторної політики; з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку; з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства та будівництва; з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Участь у їх роботі взяли заступники міського голови, керівники та спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету.

16:45 27.10.2021