ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ М. ГЛОБИНЕ

Відбулися тимчасові зміни в розкладі руху на автобусному маршруті №4, із зміненим графіком можна ознайомитися за посиланням  http://surl.li/aizjm або на сайті Глобинської громади в розділі "Графіки руху автобусів на міських маршрутах"

17:12 06.10.2021

Робота депутатів у переддень пленарного засідання сесії міської ради

6 жовтня у постійних комісіях  депутати міської ради опрацьовували внесені до розгляду на пленарне засідання сімнадцятої сесії питання, що стосуються сфери житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку. Серед розглянутих -питання внесення змін і доповнень до бюджету громади на 2021 рік, внесення змін до Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки, до Плану соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік, до Програми «Енергоефективність та енергозбереження на об’єктах комунальної власності Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік», а також питання передачі майна в оренду, оперативне управління та інші.

15:13 06.10.2021

Працювала постійна комісія міської ради

05 жовтня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища. Робота депутатів була злагоджена та конструктивна, адже до розгляду планувалося понад 700 питань за заявами громадян.

17:56 05.10.2021

Депутат міської ради провів прийом громадян

Сьогодні депутат Глобинської міської ради VIII скликання Станіслав Карайбіда провів прийом громадян у «Кімнаті депутата», що розташована за адресою: вул. Центральна, 281 на першому поверсі (колишнє приміщення Глобинської РДА).

17:48 05.10.2021

ПРИЗОВНА КАМПАНІЯ «ОСІНЬ-2021»

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021, з 1 жовтня  розпочато призов громадян України на строкову військову службу у Збройні Сили України.

15:58 05.10.2021

Чим шкідливе спалювання сухої трави? Яка шкода завдається спалюванням рослинних залишків людям і довкіллю? Якими нормами караються порушення?

Шкода від сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна. На превеликий жаль, українці рідко надають цьому ваги. При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, угарний газ, важкі метали й низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання.

15:54 05.10.2021

Дякуємо за плідну співпрацю

Висловлюємо щиру вдячність за професійну організацію концертів гуртів «Тріода» та «Фрістайл» на святкуванні Дня міста Глобине засновнику агенції з організації концертів «САДИБА МЬЮЗІК»  Віталію Миколайовичу Рябчуну та її директору Ірині Миколаївні Коваленко.  Співпраця з вами проходить на одній хвилі: від ідеї до її втілення, від початку дійства до його завершення. Ви – професіонали, тому й свята з вами незабутні!

15:47 05.10.2021

До уваги платників податків, які використовують єдиний рахунок!

Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу  платників податків, включених до реєстру платників, які використовують єдиний рахунок, на наступне. Відповідно до статті 42¹ Податкового кодексу України електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов‘язків, визначених цим Кодексом та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання цього Кодексу та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, зокрема, шляхом перегляду інформації по єдиному рахунку, у тому числі з Реєстру платежів з єдиного рахунку в розрізі окремого платника податків (абзац шостий пункту 42¹.2 статті 42¹).

15:14 05.10.2021

ОЗНАКИ ТА ПЕРША ДОЛІКАРСЬКА ДОПОМОГА ПРИ ОТРУЄННІ ЧАДНИМ ГАЗОМ

Чадний газ — безколірний газ без запаху. Чадний газ, складається в основному з окису вуглецю, який утворюється в результаті неповного згорання різних видів палива: вугілля, дров, нафти, природного газу.

11:53 05.10.2021