Про манжеліївський «Медок» та фестиваль сучасних театрів «ЛавАрт»

У кінці вересня у Гадячі відбувся обласний фестиваль сучасних театрів «ЛавАрт». Цей проєкт було започатковано у 2018 році і відбувся він вчетверте. Це вже фестивальний рух, який гуртує самодіяльні театральні колективи. У 2021 році Гадяч зустрічав 19 колективів: аматорських, професійних, дитячих та дорослих з Кременчука, Полтави, Лубен, Карлівки та Великої Багачки. Не минула така подія  без завзятих театралів з Глобинщини. Колектив «Медок» Манжеліївського сільського будинку культури дуже тепло зустрічали глядачі, а організатори – з захопленням. Наш «Медок» - єдиний колектив, який ще під час фестивалю отримав запрошення на «ЛавАрт -2022»!

11:43 01.10.2021

1 жовтня в нашій державі відзначається  Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

09:16 01.10.2021

Усиновивши чи взявши дитину під опіку, створивши прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, ви даcте дітям надію на щасливе дитинство і повноцінне життя

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 №1088/2008 «Про день усиновлення»  щороку День усиновлення відзначається 30 вересня.

16:26 30.09.2021

Всеукраїнський день бібліотек відзначили у Глобинській громаді

30 вересня  - свято всіх, хто любить бібліотеки, адже в цей день відзначається Всеукраїнський день бібліотек! Бібліотека - місце, де сходяться минуле з теперішнім та майбутнім. Бібліотеки не лише творять «пам'ять» людства, нації, держави, спільнот, людей - бібліотеки творять майбутнє успішних незалежних людей, спільнот, держави, нації, людства!

14:32 30.09.2021

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

08:40 30.09.2021

Відбулося засідання виконавчого комітету

28 вересня під головуванням Глобинського міського голови Станіслава Джуся відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради. До порядку денного внесено 24 питання.

17:11 29.09.2021