Жіноча волейбольна команда громади виборола друге місце

24 жовтня 2021 року у місті Решетилівка відбувся чемпіонат територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» з волейболу серед жінок. Основу жіночої команди, яка на змаганнях представляла Глобинську громаду, складали жительки  с.Федорівки, вихованки Миколи Глупаченка.

11:49 25.10.2021

"Орфей" знову серед перможців обласного марш-параду духових оркестрів

14 жовтня 2021 року в Полтаві відбувся 39-ий обласний марш-парад духових оркестрів, в якому приймало участь 20 кращих аматорських колективів міст і територіальних громад нашої області. Учасником музичного дійства був народний аматорський духовий оркестр «Орфей» Глобинського міського будинку культури (керівник Борис Мушій).

11:14 25.10.2021

До уваги малих та середніх агровиробників громади!

Запрошуємо усіх закікавлених осіб доєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників, який проводиться в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» з метою отримання додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення.

09:17 25.10.2021

Оголошення

25 жовтня 2021  року о 13.00  год. в залі засідань Глобинської міської ради, за адресою м. Глобине вул. Центральна 285 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради.

16:05 22.10.2021

У Полтаві за програмою «Велике будівництво» відкрили відреставровану обласну філармонію

У п'ятницю, 22 жовтня, офіційно відкрили після реставрації Полтавську обласну філармонію – будинок колишньої хоральної синагоги та пам’ятку архітектури місцевого значення. Участь у заході взяли заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

13:31 22.10.2021

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 року № 1066 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236» починаючи з 21 жовтня 2021 року у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки забороняється здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні без наявності у всіх пасажирів,

09:07 22.10.2021