Дата: від до Скинути

Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили майже 900 об’єктів

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

14:00 27.10.2021

Ухвалено зміни щодо міжрегіональних перевезень автомобільним транспортом

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів.

13:58 27.10.2021

Працювала постійна комісія з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

У рамках підготовки до пленарного засідання 18 сесії Глобинської міської ради, яке відбудеться 28 жовтня, розпочали свою роботу постійні комісії міської ради. Сьогодні, 26 жовтня працювала постійна комісія з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.

16:37 26.10.2021

Звертаємо увагу щодо  необхідності своєчасної оплати податкових зобов’язань!

Звертаємо увагу щодо необхідності своєчасної оплати податкових зобов’язань!

Нагадуємо, за нерухомість необхідно заплатити власникам об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

14:48 26.10.2021

Запитували? Відповідаємо!

Житловий будинок перебуває у спільній сумісній або спільній частковій власності трьох осіб? Чи є він об’єктом одноразового (спеціального) добровільного декларування?

13:16 26.10.2021

Оголошення

У середу, 27 жовтня 2021 року, о 10-00 годині в приміщені Глобинської міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради:

10:13 26.10.2021