Дата: від до Скинути

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

4 жовтня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. У ході засідання розглянуто питання про затвердження мережі закладів освіти Глобинської міської ради та штатних одиниць на 2021-2022 навчальний рік; внесення змін до установчих документів окремих навчальних закладів.

15:29 04.10.2021

У Борисах святкували День села

2 жовтня велелюдно було у Борисах. Жителі села та гості, які завітали на заходи з різних куточків громади, відсвяткували День села.

10:52 04.10.2021

Шаховий турнір до Дня міста Глобине

Недаремно шахи називають стратегічною грою, бо вона поєднує в собі елементи логічного розрахунку, мистецтва, вимагає розвитку уяви та спортивного духу змагань. Більше як півтори тисячі років вона відома в Індії, саме ця країна, вважають дослідники, є батьківщиною  неосяжно мудрої гри.

09:44 04.10.2021

Місто Глобине святкувало свій День

У суботу, 2 жовтня дружна глобинська родина святкувала чудове свято – День міста Глобине. Основні святкування відбувались на стадіоні «Старт», а на центральній площі міста проходила виставка спецавтотехніки. Тож, починаючи з 14 години і аж до пізньої ночі різноманітні локації гостинно приймали глобинців та дорогих гостей.

07:29 03.10.2021

«У регіоні є різні види вакцини: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca. Усі вони доступні, безкоштовні та затверджені ВООЗ», – координатор вакцинальної кампанії від COVID-19 в області Олександр Оглобля

Вакцинальна компанія на Полтавщині триває. Область займає лідируючі позиції за кількістю щеплених осіб в Україні. Про це зауважив координатор вакцинальної кампанії від COVID-19 в області Олександр Оглобля.

15:12 01.10.2021

Працювала мультидисциплінарна команда

30 вересня  2021 року  мультидисциплінарна команда КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» здійснила черговий  плановий виїзд  для надання соціальних послуг на території  Жуківського старостату.

14:52 01.10.2021

Вони дуже потребують уваги і турботи

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана працівники відділу соціального захисту та охорони здоров'я виконавчого комітету Глобинської міської ради завітали на гостини до Манжеліївської сільської громадської організації «Милосердя». У затишному приміщенні мешкає десятеро літніх людей, яким так не вистачає родинного тепла та сімейного затишку. Тож гості приділили увагу та висловили шану дідусям і бабусям, пригощали їх смаколиками та бажали в цей погожий осінній день міцного здоров’я, душевного тепла, постійно відчувати увагу та турботу тих людей, які їх оточують. Мешканці "будинку милосердя" залишилися задоволені, проводжали гостей щирою сльозою,  дякували теплим словом і бажали здоров’я та миру.

14:43 01.10.2021

Депутат міської ради провів прийом громадян

Сьогодні депутат Глобинської міської ради VIII скликання Василь Архипенко провів прийом громадян у «Кімнаті депутата», що розташована за адресою  вул.Центральна, 281 на першому поверсі (колишнє приміщення Глобинської РДА).

14:29 01.10.2021

Університет третього віку розпочав свою діяльність

Що робити людині яка вийшла на пенсію? Кожен самостійно шукає відповідь на це питання,  намагається знайти заняття для душі або ж зовсім не займається такими пошуками. Це також право кожної людини. Але більшість все-таки не заспокоюються на досягнутому і підкоряють нові вершини. На думку експертів, навчання – ефективний засіб профілактики депресій у людей похилого віку. Участь в учбовому процесі допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект. 1 жовтня у Глобинській громаді, за участю працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради», керівництва Глобинської громади та запрошених майбутніх студентів Університету відбулося відкриття «Університету ІІІ віку». Захід приурочили Міжнародному дню людей похилого віку, який відзначається саме в цей день.

14:25 01.10.2021