Батьки Полтавщини за вакцинацію і закликають до цього освітян

Батьки Полтавської області відповідально ставляться до здоров’я дітей та розуміють значення вакцинації у формуванні імунітету кожної людини. Вони самі щепилися від COVID-19 і закликають до цього освітян. Долучайся й вакцинуйся!

10:38 16.09.2021

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

«Детальний план території обмеженої вулицями Центральною, Виноградною, Сонячною та внутрішньодворовими проїздами в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області»

09:34 16.09.2021

Відомості, які відображаються в одноразовій (спеціальній)  добровільній декларації

Відомості, які відображаються в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) – це декларація, в якій відображається така інформація (дані):

14:29 15.09.2021

До уваги фізичних осіб – підприємців, платників єдиного податку ІІ-IV груп: з 01 січня 2022 року застосування РРО/ПРРО  є обов’язковим

До уваги фізичних осіб – підприємців, платників єдиного податку ІІ-IV груп: з 01 січня 2022 року застосування РРО/ПРРО є обов’язковим

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до вимог п. 296.10 ст. 296 ПКУ реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (РРО, ПРРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

14:26 15.09.2021

Якими будуть нові внутрішні СOVID-сертифікати?

Тепер внутрішній COVID-сертифікат можна отримати після настання технічної можливості. Так званий жовтий сертифікат допоможе уникнути карантинних обмежень жовтого рівня. Так званий зелений — про повний курс захисту.

14:20 15.09.2021

Уряд встановив нові карантинні норми

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.

11:27 14.09.2021