Дата: від до Скинути

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території обмеженої вулицями Центральною, Виноградною, Сонячною та внутрішньодворовими проїздами в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області».

09:16 10.09.2021

До уваги громадськості та бджолярів!

Повідомляємо, що Державним підприємством «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на узбіччях та укосах смуги відведення автомобільної дороги загального користування місцевого значення Полтавської області 01701378 Мостовівщина-Великі Кринки-Глобине (за межами населених пунктів) в період з 10.09.2021 року по 13.09.2021 року (включно) в залежності від погодних умов та в першу чергу за відсутності опадів, будуть вноситись гербіциди для покращення експлуатаційного стану автодороги та забезпечення вимог ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану».

16:41 09.09.2021

ПОСПІШИ НА ВАКЦИНАЦІЮ!

На території Глобинської міської територіальної громади функціонує 5 пунктів щеплення та одна мобільна бригада (с.Опришки), які працюють з понеділка по суботу включно з 8.00 до 15.00 год. А саме:

14:46 09.09.2021

Працювали постійні комісії міської ради

У рамках підготовки до пленарного засідання 16 позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання 8 вересня відбулися засідання постійних депутатських комісій міської ради.

14:14 09.09.2021

Староста із Глобинської громади взяв участь у масштабних бігових змаганнях у Полтаві

«Вересень – ідеальний місяць для бігу, адже дерева ще зелені, а місто Полтава – це взагалі зелена територія, сповнена краси і затишку», – йдеться у повідомленні організаторів вже традиційного щорічного напівмарафону «Полтава Нова Пошта напівмарафон», який відбувся 5 вересня у місті Полтава.

16:27 08.09.2021

Запрошуємо великих і малих, молодих і зрілих, досвідчених і новачків, тат і мам з дітьми, та дідусів і бабусь з онуками стати учасниками драйвового спортивного свята

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня, цьогоріч  - це 11 вересня.

15:56 08.09.2021