Дата: від до Скинути

Провести 2021/2022 навчальний рік безпечно допоможе вакцинація від COVID-19 та дотримання профілактичних заходів. Адже школа може стати епіцентром поширення коронавірусу

Наприклад, у США невакцинований вчитель заразив коронавірусом половину учнів та учениць у класі, а загалом захворіли 26 осіб. Про цей випадок у початковій школі округа Марін у Каліфорнії йдеться у звіті Центрів з контролю та профілактики захворювань у США (C.D.C.). Вчитель вперше відчув симптоми 19 травня, проте ще 2 дні викладав у класі, де навчається 24 дитини. Педагог не використовував маску, незважаючи на відповідну вимогу.

10:08 07.09.2021

Критерії переходу на онлайн-освіту

Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі — діти пішли до садочків та шкіл, а студенти — в університети та коледжі. Та варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися.

13:18 06.09.2021

Хочете, щоб ваша школа була безпечною? Щоб вчителі та учні могли ходити до неї навіть в умовах карантинних обмежень? А, може, хочете ще й отримати за це новенькі комп’ютери та інші призи?

Школи, в яких щеплено 80% персоналу, можуть взяти участь у конкурсі «Вакциновані й відкриті». 1097 шкіл вже подали зареєструвались у конкурсі!

15:52 02.09.2021

Податковий борг: відповіді на запитання платників податків

Законом України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом» (далі – Закон) внесено зміни до законодавства з питань адміністрування податкового боргу.

11:48 02.09.2021

До уваги потенційних декларантів з одноразового (спеціального) добровільного декларування: Національним банком України Затверджено порядок відкриття, закриття та зарахування коштів  на спеціальний рахунок

До уваги потенційних декларантів з одноразового (спеціального) добровільного декларування: Національним банком України Затверджено порядок відкриття, закриття та зарахування коштів на спеціальний рахунок

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Постановою Правлінням Національного банку України від 05 серпня 2021 року № 83 затверджено Положення про порядок відкриття та ведення поточних рахунків із спеціальним режимом використання в національній та іноземних валютах, банківських металах для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування.

11:43 02.09.2021

Миттєвості життя Жуківського старостату

Життя у населених пунктах Жуківського старостату вирує, тут живуть працьовиті, талановиті люди, які вміють організувати своє дозвілля та є активними учасниками культурних заходів громади.

09:53 02.09.2021

ДО ВІДОМА!

Про найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини, новації чинного законодавства, новини від партнерів та найактуальніші юридичні коментарі читайте у серпневому випуску газети.

16:57 01.09.2021

Повідомлення про погіршення погодніх умов

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, удень 2 вересня 2021 року територією області та міста очікуються пориви північно-західного вітру 15-20 м/с. ( 1 рівень небезпечності - жовтий)

15:26 01.09.2021

Дорогі освітяни, учні, студенти, батьки!

Прийміть щирі вітання з початком нового навчального року, з Днем знань! Сьогодні радісний вересневий дзвоник кличе за шкільні парти і в студентські аудиторії нашу надію, наше майбутнє, нашу юнь.

07:00 01.09.2021