Оголошення

На виконання Обласної програми підтримки агропромислового комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками у 2021-2027 роках 15 вересня 2021 року о 10.00 у залі засідань Глобинської міської ради (м.Глобине, вул. Центральна, 285) відбудеться навчальний семінар на тему: «Дорадчі послуги з метою організації мережі збуту сільськогосподарської продукції від виробника до споживача шляхом створення сільськогосподарських кооперативів, з метою формування оптових партій продовольства та його реалізації через роздрібну торгівельну мережу, переробні підприємства та підприємства харчової промисловості, оптові ринки тощо».

16:07 10.09.2021

Опришківські "Веселі руханки"

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, що відзначається в другу суботу вересня в селі Опришки пройшли "Веселі руханки".  Участь у них взяли дітки та трудовий колектив ДНЗ "Сонечко",учні та педагогічний колектив Опришківської гімназії, а також працівники сільського Будинку культури разом з підлітками села. Це свято здорового способу життя і радості, великої кількості позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою!

15:53 10.09.2021

До уваги інститутів громадянського суспільства!

Нагадуємо, що триває прийом пропозицій до конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2022 році Конкурсні пропозиції приймаються з 25.08.2021 до 24.09.2021 включно, за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, каб. 530. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 12:00 год. до 12:45 год. щоденно, окрім вихідних та святкових днів.

10:18 10.09.2021

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території обмеженої вулицями Центральною, Виноградною, Сонячною та внутрішньодворовими проїздами в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області».

09:16 10.09.2021

До уваги громадськості та бджолярів!

Повідомляємо, що Державним підприємством «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на узбіччях та укосах смуги відведення автомобільної дороги загального користування місцевого значення Полтавської області 01701378 Мостовівщина-Великі Кринки-Глобине (за межами населених пунктів) в період з 10.09.2021 року по 13.09.2021 року (включно) в залежності від погодних умов та в першу чергу за відсутності опадів, будуть вноситись гербіциди для покращення експлуатаційного стану автодороги та забезпечення вимог ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану».

16:41 09.09.2021