ПОСПІШИ НА ВАКЦИНАЦІЮ!

На території Глобинської міської територіальної громади функціонує 5 пунктів щеплення та одна мобільна бригада (с.Опришки), які працюють з понеділка по суботу включно з 8.00 до 15.00 год. А саме:

14:46 09.09.2021

Працювали постійні комісії міської ради

У рамках підготовки до пленарного засідання 16 позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання 8 вересня відбулися засідання постійних депутатських комісій міської ради.

14:14 09.09.2021

Староста із Глобинської громади взяв участь у масштабних бігових змаганнях у Полтаві

«Вересень – ідеальний місяць для бігу, адже дерева ще зелені, а місто Полтава – це взагалі зелена територія, сповнена краси і затишку», – йдеться у повідомленні організаторів вже традиційного щорічного напівмарафону «Полтава Нова Пошта напівмарафон», який відбувся 5 вересня у місті Полтава.

16:27 08.09.2021

Запрошуємо великих і малих, молодих і зрілих, досвідчених і новачків, тат і мам з дітьми, та дідусів і бабусь з онуками стати учасниками драйвового спортивного свята

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня, цьогоріч  - це 11 вересня.

15:56 08.09.2021

Глобинська громада у рамках робочого візиту приймала екс-віце-мера німецького міста Трір

7 вересня у рамках проєкту «Ефективна громада» Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного до Глобинської громади завітали керівник проєкту Діана Баринова разом з делегацією експертів, серед яких екс-віце-мер німецького міста Трір Норберт Нойхауз.

14:00 08.09.2021

Про проведення профілактичного заходу "Урок"

Відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України «Про освіту», ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 150, 164 Сімейного Кодексу України,  Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», на території  Глобинської територіальної громади розпочинається профілактичний захід «Урок».

10:03 08.09.2021

Оголошення

Відповідно до п.4,5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради Глобинським міським головою 09 вересня 2021 року скликається шістнадцята (позачергова) сесія Глобинської міської ради VIIІ скликання, яка відбудеться о 10.00 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

19:50 07.09.2021