Дата: від до Скинути

Серпнева педагогічна конференція: освітяни громади готуються до початку нового навчального року

«За кілька днів широко відкриє двері новий 2021-2022 навчальний рік. Цей рік повинен стати початком нових звершень, утіленням в життя найсміливіших задумів. Тож нехай буде шанована праця вчителя, нехай дитячі серця горять любов’ю, а батьківська вдячність додає тепла…» - такими словами розпочала роботу серпневої педагогічної конференції начальник відділу освіти Глобинської міської ради Світлана Надтока.

16:15 31.08.2021

Жителі Опришок святкували День села

Святкування Дня села Опришки, яке відбулося 28 серпня, стало яскравим дійством для місцевих жителів. До цього свята, з року в рік, тут підходять креативно, і цьогорічні святкування не стали виключенням. Тож не варто дивуватися, що й цього року на урочистості та веселощі окрім жителів села завітало чимало гостей із сусідніх сіл. Серед них очільник громади Станіслав Джусь та його заступники Інна Авраменко і Олександр Кочерга.

13:15 31.08.2021

Нарада з питань підготовки до опалювального сезону 2021-2022 року

30 серпня заступник міського голови Олександр Кочерга провів нараду щодо виконання заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери, що належать до комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період.

17:20 30.08.2021

Пам’ять про героїв - безсмертна

Напередодні дня пам'яті,  на площі біля пам’ятника Захисникам Вітчизни у місті Глобине відбувся мітинг-реквієм, організований працівниками міського будинку культури.

16:05 28.08.2021

Освітяни всього світу вакцинуються, щоби розпочати новий навчальний рік безпечно

В Італії та США близько 90% працівників сфери освіти отримали щеплення від COVID-19, у Польщі та Франції таких педагогів понад 80%, а у Греції – майже 75%. Вакцинація освітян у будь-якій країні є основною передумовою для повернення до недистанційного навчання та живого спілкування.

11:33 28.08.2021

У  зв’язку з виникненням вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради розпорядженням Глобинського міського голови від 26.08.2021 №342/02-05-АГП розпочато процедуру проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради у відповідності до вимог статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами).

11:03 28.08.2021

Освячення та відкриття амбулаторії  в Серці села Пироги

Освячення та відкриття амбулаторії в Серці села Пироги

Світлою окрасою  постала  модерна амбулаторія загальної практики сімейної медицини в центрі рідного села, поруч з  територією, де в 19 столітті був фельдшерський пункт Пирогівської волості, очевидно потужні потоки історичних духовних надбань допомогли зародити мрію. Вітаю Всіх-Всіх, хто вірив, активно  діяв, підтримував і наполегливо торував Шлях до здійснення Задуманого! Передусім жителів Пирогів, Ярошів, Борисів,  медиків, будівельників ТОВ "Лімм-Буд", депутатів Глобинської ОТГ першого скликання, депутатів Глобинської районної ради, які на позачергових сесіях виважено і з розумінням ситуації висловлювали свою позицію, долаючи всі  "проти", додаючи моральної сили та  впевненості в реалізацію проєкту; працівників департаментів охорони здоров'я та капітального будівництва Полтавської ОДА, які завжди з увагою, повагою і розумінням ставилися до кожної, навіть, найменшої проблеми, намагалися якомога швидше знайти її рішення і рухатися вперед. Оптимістично надихаюче та мобільно-блискавично співпрацювалося з головним архітектором Полтавської області Іриною Особік та директором Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктором Лисаком.

10:21 28.08.2021