Дата: від до Скинути

ЗВІТ про роботу відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2017 рік

За 2017 рік відділом по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради прийнято, зареєстровано, вивчено та  підготовлено до розгляду сесії ГлобинськоЇ міської ради 1 138 звернень від юридичних та фізичних осіб.

10:32 01.02.2018

Шановні жителі Глобинської громади!

Повідомляю, що у відповідності  до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до відання виконавчих органів об’єднаних територіальних громад віднесено повноваження у здійсненні контролю за додержанням законодавства  про працю та зайнятість.

09:28 01.02.2018

Депутати Глобинської міської ради голосуватимуть з планшетів

Вже на наступному засіданні сесії депутати голосуватимуть по-новому: позицію «за», «проти», «утримався» визначатимуть не шляхом підняття рук чи опитуванням, а натисканням відповідних клавіш на планшеті.

13:31 31.01.2018

Актуальні питання у сфері реєстрації місця проживання

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

17:11 25.01.2018

ТРИВАЄ ПРИЙОМ АНКЕТ НА КОНКУРС “ДИВО ДИТИНА”, ДЕ ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЮТЬ ДО 7 ТИС. ГРН /за матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua

До 15 березня 2018 року проводиться прийом анкет на конкурс “Диво дитина”, про що нагадала прес-служба Міністерства освіти і науки України.

16:38 25.01.2018

Інформація для роботодавців Глобинської об’єднаної територіальної громади від Державної служби зайнятості

З 1 січня 2018 року збільшилась мінімальна заробітна плата, відповідно зросли і податки. Якщо раніше єдиний соціальний внесок у 22% від мінімалки складав 704 гривні, то зараз 819 гривень. Актуальною нині стала можливість отримати компенсацію ЄСВ. Одразу постає питання що це за компенсація і на яких умовах її можна  отримати?

11:52 23.01.2018

Глобинці відзначили День Соборності України

22 січня 2018 року в населених пунктах Глобинської громади пройшли заходи по відзначенню Дня соборності України. Центральний захід відбувся біля пам’ятника Захисникам України в Свято-Михайлівському сквері м.Глобине. Тут працівники виконавчого комітету міської ради та жителі міста  поклали  квіти до пам’ятника та провели імпровізований мітинг, на якому виступив заступник міського голови Олександр Артюшенко. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що сьогоднішнє  свято є святом єднання українців, адже саме цього дня,  99 років тому,  відбулося  об’єднання історичних частин України  в єдину незалежну державу.

08:43 23.01.2018