«Живи та працюй в Україні»

В умовах ринкової економіки кожен бореться за власне. Роботодавці шукають кваліфікованих спеціалістів, а працівники – де більше платять, попри свій фах і відстань від домівки. Правила відносно чесні й прозорі. Тому постійна міграція працівників беззаперечна, хоч і не вигідна ні роботодавцеві, ні працівникові.

16:34 14.03.2018

Розпорядження

Керуючись п.6  ст. 46 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 33 (позачергову) сесію Глобинської міської ради І скликання 20 березня 2018 року о 14.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

15:59 14.03.2018

"ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У ВІКАХ НЕ СТАРІЄ"

Березень в Україні часто називають Шевченковим місяцем. І це не випадково – щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і щороку новим неповторним. Він - невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса  Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну.

09:04 13.03.2018

Звіт Глобинського міського голови про  здійснення  державної  регуляторної політики  виконавчим  комітетом Глобинської міської ради в 2017 році

Звіт Глобинського міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчим комітетом Глобинської міської ради в 2017 році

В своїй діяльності виконавчий комітет Глобинської міської ради та його відділи в 2017 році при здійсненні державної регуляторної політики керувалися вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

08:55 13.03.2018

Робота за сумісництвом

Виконання працівником, крім своєї основної, іншої оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом вважається сумісництвом.

14:46 12.03.2018

Хустка-краса душі українського народу

Споконвіку на українських землях хустка була не просто обов’язковим головним убором для заміжніх жінок, а й особливим сакральним предметом, реліквією, що передавалась із покоління в покоління.

14:12 12.03.2018