Полтавська область, Кременчуцький район

УВАГА! ОЗДОРОВЛЕННЯ!

Шановні батьки!  Якщо Ви бажаєте влітку оздоровити свою дитину у позаміському таборі оздоровлення та відпочинку, то про путівку необхідно подбати уже зараз. За додатковою інформацією звертайтеся у відділ   культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради за  телефонами (099)7979537 або (068)3944195.

14:29 22.02.2018

Шановні жителі Глобинської громади!

До повноважень Глобинської міської ради належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань  своєчасної та у повному обсязі  оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин.

08:41 22.02.2018

До уваги мешканців  Глобинської міської територіальної громади!

До уваги мешканців Глобинської міської територіальної громади!

Відповідно до вимог пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 26 лютого 2018 року о 14:00 у приміщенні Глобинського районного будинку культури відбудеться відкрита зустріч Глобинського міського голови Станіслава Васильовича Джуся з громадянами, у ході якої він звітуватиме перед територіальною громадою про підсумки роботи за 2017 рік.

08:40 22.02.2018

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, в Свято-Михайлівському сквері міста Глобине відбулися  урочисті заходи у зв’язку з четвертою річницею Дня Героїв Небесної Сотні. Цього зимового дня біля пам’ятника Захисникам України зібралися жителі громади, керівництво району та міста, щоб у скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

13:06 20.02.2018

«Герої не вмирають…»

Сьогодні Україна переживає тяжкі випробування. Здригається українська земля на сході країни від гарматних пострілів, кулеметних черг, розривів мін. Знову гинуть на злеті молоді і сильні, вірні сини України… Як боляче стискається серце від того, що наша ненька-Україна знову у вогні і стражданні…

08:10 20.02.2018

До відома жителів Глобинської міської громади!

Глобинською  міською радою проводиться тренінг для представників ініціативних груп по написанню проектних заявок на конкурс, що проходитиме в рамках виконання  Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік. Тренінг відбудеться 28 лютого 2018 року з 10 години в залі засідань Глобинської міської ради за адресою: м.Глобине, вул.Центральна, 285.

15:24 19.02.2018

Як у  Глобинській ОТГ зиму проводжали

Як у Глобинській ОТГ зиму проводжали

16 лютого 2018 року в центрі міста Глобине поблизу районного будинку культури відбулися святкові заходи  з нагоди відзначення Масниці –народного свята проводів зими та зустрічі весни.

15:24 16.02.2018

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 2017 РІК

У 2017 році відділом містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради було виконано наступну роботу:

14:42 15.02.2018