Відбулося засідання сесії міської ради

11 квітня 2018 року відбулося засідання тридцять четвертої сесії І скликання Глобинської міської ради, яке провів Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

16:36 12.04.2018

Чергове засідання виконавчого комітету

10 квітня 2018 року в залі засідань Глобинської міської ради, під головуванням міського голови Станіслава Джуся,  відбулося  чергове засідання виконкому, на якому розглянуто ряд важливих питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

16:29 12.04.2018

Заробітна плата: строки та періодичність її виплати

Проведені в березні-квітні цього року перевірки дотримання вимог законодавства про працю в частині своєчасної та у повному обсязі  оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання на території Глобинської громади свідчать про те, що деякі роботодавці  вчиняють порушення щодо строків та періодичності виплати заробітної плати.

14:46 11.04.2018

Великодні кошики родинам героїв

На передодні Великодніх свят Глобинський міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Галина Токаренко та спеціаліст відділу соціального забезпечення міськвиконкому Наталія Живолуп   зустрілись з родинами зниклого безвісти та загиблих учасників антитерористичної операції: Борильченків Володимира Леонідовича та Наталії Григорівни, Борильченко Надії Іванівни, Ткаченко Діни Володимирівни, Аврамчуків Віктора Григоровича та Олени Володимирівни, Бондаренків Олександра Івановича та Марії Іванівни, а також матір’ю загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста – Павлик Валентиною Василівною.

14:05 06.04.2018

До відома вірян Глобинської громади

У неділю, 8 квітня, православні християни святкуватимуть Воскресіння Христове. До їх відома доводимо інформацію щодо проведення святкових богослужінь (освячення пасок) у православних храмах громади.

11:52 06.04.2018

Вітання міського голови

Сердечно вітаю вас з Великоднем, особливо шанованим та величним святом для кожного християнина. Адже Христове Воскресіння символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, а віри над безнадією. Це час переосмислення, прощення та єднання. Тож нехай Великдень принесе у кожну домівку безмежну радість, достаток, благополуччя, сповнить серця добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, злагоди та єдності, духовного відродження, здійснення найзаповітніших сподівань. Христос воскрес!

08:40 06.04.2018

Господарка хлібних ланів

5 квітня 2018 року в приміщенні Глобинської філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5  було проведено круглий стіл за участю керівників Глобинської міської ради, представників відділу освіти міськвиконкому, керівництва та педагогів-господарів  навчального закладу, працівників  колишнього колгоспу імені Мічуріна, громадськості  та представників ЗМІ.

17:08 05.04.2018

Розглядали питання квартирного обліку

З метою дотримання громадського контролю та гласності при прийнятті виконавчим комітетом Глобинської міської ради рішень з питань квартирного обліку, надання жилих приміщень, реалізації прав громадян на житло, захисту цих прав, відповідно до нормативних законодавчих  документів 21 лютого 2018 року внесені зміни до складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Глобинської міської ради.

16:40 05.04.2018

Щодо графіків руху автобусів на міських маршрутах

З метою забезпечення якісного обслуговування населення автотранспортом загального користування повідомляємо, що на офіційному веб-сайті Глобинської міської територіальної громади у розділі «Графіки руху автобусів на міських маршрутах» розміщені всі графіки руху автотранспорту на міських автобусних маршрутах загального користування.

13:49 05.04.2018