Дата: від до Скинути

Повідомлення  про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішеннь Глобинської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішеннь Глобинської міської ради

Повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Глобинської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Глобинської міської ради  на 2019 рік, а також проекту регуляторного акту -рішення Глобинської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Глобинської міської ради на 2019 рік»

15:47 11.05.2018

Розпорядження

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» перенести пленарне засідання 35 сесії Глобинської міської ради І скликання з 15 травня 2018 року на 22 травня 2018 року о 13.00 год., що відбудеться в залі засідань міської ради.

08:15 11.05.2018

Програма муніципальної підтримки ініціатив громадян 2018 – стартувала!

В четвер 10 травня в залі засідань міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка було проведено конкурсний відбір проектів, поданих для участі в Програмі Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік, затвердженої рішенням 30 сесії міської ради №17 від 30.01.2018 р.

18:28 10.05.2018

Питання захисту прав дітей та повнолітніх осіб на порядку денному

10 травня 2018 року в залі засідань міської ради відбулося засідання  Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради та Ради опіки та піклування при виконкомі Глобинської міської ради під головуванням заступника міського голови Галини Токаренко.

12:16 10.05.2018

Квіти до могил героїв

В Глобинській громаді стало доброю традицією в дні відзначення Дня пам’яті і примирення, визволення Глобинщини від фашистської окупації покладати квіти до могил, де поховані воїни-герої, що боронили та визволяли рідну землю від ворога.

13:37 08.05.2018

Провели обстеження квартир

Днями робоча група, створена рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради, провела обстеження квартир в м.Глобине по вул.Центральній на предмет можливості подальшого їх використання з метою надання житла мешканцям громади.

03:16 08.05.2018

«Орфей» продемонстрував свою майстерність шанувальникам духової музики

6 травня 2018 року  у місті Полтава традиційно відбувся марш-парад, присвячений  Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні, який  проводиться у вигляді  конкурсу, що поділяється на три номінації:  аматорські колективи сільських, міських та районних закладів культури; аматорські колективи навчальних закладів; професійні колективи. Маршрут марш-параду: Біла Альтанка – Театральна площа.  У цьому  дійстві прийняли участь 27  духових колективів  Полтавщини.

11:44 07.05.2018