До уваги мешканців  Глобинської об’єднаної територіальної громади!

До уваги мешканців Глобинської об’єднаної територіальної громади!

Згідно п.1 рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради за №121 від 24.04.2018 р. «Про відзначення Дня громади у 2018 році» для визначення дати святкування Дня громади  вирішено провести громадське обговорення до 01 червня 2018 року.

14:24 26.04.2018

Вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Сьогодні 26 квітня 2018 року відбулися заходи з вшанування жителів Глобинської громади - учасників ліквідації аварії на ЧАЕС  у зв’язку з 32-ою річницею техногенної катастрофи в м.Чорнобилі.

14:09 26.04.2018

Шановні громадяни Глобинського району та всієї Полтавської області!

Відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради запрошує Вас отримати послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень на об'єкти нерухомого майна, які знаходяться на території Полтавської області за адресою: м.Глобине, вул.Травнева, 4 в приміщенні центру надання адміністративних послуг, навпроти Полтава Банку

14:30 25.04.2018

Звітували юні таланти

24 квітня 2018 року в районному будинку культури в місті Глобине відбувся звітний концерт учнів Глобинської школи мистецтв. Свою майстерність продемонстрували юні таланти Глобинської громади. А те, що наша громада багата дитячими  талантами  змогли переконатися чисельні глядачі, які цього дня зібралися в залі будинку культури.

13:54 25.04.2018

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

24 квітня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Станіслава Джуся. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

17:08 24.04.2018

«Smart Полтавщина»: перспективи впровадження

20 квітня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної адміністрації відбувся форум громад та органів місцевого самоврядування «Smart Полтавщина» за участі перших керівників області.

17:10 23.04.2018

Найкомфортніші умови для громадян повинні бути в ЦНАПах

18-19 квітня 2018 року в місті Київ відбулась конференція по результатах Початкової фази з покращення якості надання адміністративних послуг. Учасниками були команда SKL  International, всі ОТГ – пілоти, представництво делегації ЄС,  Sida, Міністерство регіонального розвитку, Мінекономрозвитку, спеціалісти по муніципальних послугах ЦРМС, представники інших проектів.

16:57 23.04.2018

Спільними зусиллями зробимо місто кращим

20 квітня 2018 року працівники Глобинської міської ради долучилися до заходів з благоустрою  населених пунктів та зон відпочинку, в рамках проведення Дня Довкілля.

12:27 23.04.2018

Україна без сміття - cортуємо сміття як в Європі!

Розвиток економіки та збільшення обсягів споживання різноманітних товарів неодмінно спричиняють накопичення сміття. Його потрібно десь зберігати, а це великі земельні площі й небезпека для довкілля, або ж переробляти й виготовляти нові речі.

11:02 23.04.2018