Хустка-краса душі українського народу

Споконвіку на українських землях хустка була не просто обов’язковим головним убором для заміжніх жінок, а й особливим сакральним предметом, реліквією, що передавалась із покоління в покоління.

14:12 12.03.2018

«Усім жінкам присвячується»

Сьогодні, 7 березня в приміщенні районного будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню. До гостей свята, переважна більшість з яких жінки, зі словами вітань звернулися керівники району та громади, побажавши світлої долі, міцного здоров’я та Божого благословення.

14:54 07.03.2018

Розпочато відбір 10 Проектів ініціатив громадян з фінансуванням 30 тисяч гривень кожного з міського бюджету

Програма муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік прийнята, щоб активізувати та посилювати ініціативи жителів громади, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя мешканців міста і сіл, та задля залучення громади до активної участі в процесах розвитку населених пунктів об’єднаної громади.

10:15 02.03.2018

Ініціативні громадяни навчалися написанню Анкет на конкурс Проектів ініціатив

В рамках реалізації  затвердженої 30 сесією міської ради 30 січня цього року Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської громади на 2018 рік  в останній день календарної зими, 28 лютого, в залі засідань міської ради відбувся тренінг «Подання Анкет для часті в  Конкурсному відборі проектів по Програмі муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік».

09:48 02.03.2018

Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради.

09:14 02.03.2018

Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юридичного відділу виконавчого комітету Глобинської міської ради.

09:13 02.03.2018